Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar’da %1 Peşinat

13 Mayıs 2016
Sur Yapı Gölbahçe Evleri

      Sur Yapı Sultanbeyli'de yer alan 2 projesinde yeni bir kampanyaya start verdi. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapan kampanya 31 Mayıs'a kadar devam edecek...
     
      Sur Yapı Mayıs ayının sonuna kadar yen bir kampanyayı başlatıyor. Sur Yapı Gölbahçe Evleri ve Sur Yapı İlkbahar projesinin yeni etabını kapsayan kampanyada yüzde 1 peşinatın yanı sıra yüzde 0,69 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor.
     
      SUR YAPI GÖLBAHÇE EVLERİ METROYA KOMŞU
     
      İstanbul Sultanbeyli'de yer alan Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi 21 bin metrekare alan üzerinde 6 blok halinde yükseliyor. Toplam 227 konuttan meydana gelen proje 2+1, 3+1, 4+1, bahçe katı, teraslı ve dubleks daire tiplerinde dizayn edildi.
     
      Teslimlerin Eylül 2018'de yapılması planlanan Sur Yapı Gölbahçe Evleri Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve metro durağına komşu, Ataşehir'e 10 dakika mesafede konumlanıyor.
     
      İLKBAHAR’DA TESLİMLER MAYIS 2018’TE
     
      Sultanbeyli'de yaşama geçirilen İlkbahar projesi 2 etaptan meydana geliyor. 10 blok halinde yükselen projenin yeni etabında satışlar sürüyor.
     
      Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dizayn edildiği Sur Yapı İlkbahar 2. etap projesinin 2018 yılının Mayıs ayında teslim edildimesi planlanıyor.
     
      Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne, yeni üniversite alanına ve 3. Köprü bağlantı yolunan yakın mesafede konumlanan projede gül ve lavanta bahçeleri, meyve ağaçları, yüzme havuzları, sauna, fitnes salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.
     
      KAYNAK: Yeni Emlak