SIKÇA SORULAN SORULAR

markakonutlar.com Türkiye genelindeki tüm markalı konut projelerini detaylarıyla beraber doğru ve güncel bir şekilde son kullanıcıya sunan tek adres.

Projelerin detaylarında harita üstündeki konumu, teslim tarihi, m2 aralığı, fiyat aralığı, toplam daire sayısı, toplam proje ve arsa alanları, projenin iletişim bilgileri, inşaat firması hakkında açıklamalar ve projenin görselleri ve en önemlisi kat planlarıyla beraber her daire tipinin fiyatlarını ayrıca görebilirsiniz.

markakonutlar.com daki tüm projeler max 60 gün içinde tekrardan durumu fiyatları teyit edilir ve kullanıcılarına en doğru bilgiyi vermek için güncellenir.

Bültene üye olmanız durumunda fırsatlar kampanyalar ve markakonutlar.com sitenin tüm yeniliklerinden ilk siz haberdar olursunuz.

Hayır. Markakonutlar.com sadece prestijli markalı konut projelerine yer veren bir bilgi bankasıdır.

Şuan için sadece konut projeleri yer alsa da kısa zaman sonra ticari projeleri de markakonutlar.com da görerek yatırımlarınızı çeşitlendirme fırsatı sunacağız.

Projelerin altında yer alan Beni haberdar et seçeneğinde ilgi alanınıza giren kriterleri oluşturarak mail yoluyla dilediğiniz zaman haberdar olabilirsiniz.