Oryapark İstanbul'da Daire Sahibi Olun!

04 Ağustos 2016
Oryapark İstanbul

      İnternette sitlerinde yayınladıkları kampanya şöyle;
     
      ORYAPARK İstanbul; Ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörünün başarısının devamı için geçtiğimiz günlerde Emlak Konut GYO ve GYODER’in satışları arttırmak ve bu süreçte sektöre pozitif katkı yapabilmek için özveride bulunarak başlattığı kampanyaya destek veriyor.
     
      Yarın bugünden güzel olacak.
     
      Bizim de bir katkımız olsun istedik.
     
      Gayrimenkulde Güç Birliği kampanyasına satışı devam eden ve 2016 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan ORYAPARK İstanbul olarak yarınların bugünden daha güzel olacağına olan inancımızla katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.
     
      Faiz oranımızı 0.70’e indirdik!..
     
      Kampanya Çerçevesinde Projede, Sadece %15 peşinat ile 120 aya kadar 0,70 faiz oranı ile daire sahibi olma imkanı sunulacak. Teslim tarihi yıl sonu olan projede 32. Kattaki örnek daireleri ziyaret etme imkanı ile dilediğiniz manzara ve konumda daire seçmek mümkün olacak.Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan ORYAPARK İstanbul da 1+1’den 4+1’e kadar çeşitlere sahip 526 dairelik 36 katlı iki rezidans kulesi, Crowne Plaza ORYAPARK oteli, LEED sertifikalı ofis kulesi, Aralarında Starbucks tan, Migros a, Mehmet Tatlı Kuaförden, Özgür Şef Steak House a kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet verdiği, “alışveriş caddesi” de bölgeye şimdiden kalite ve ayrıcalık katıyor.
     
      Bu fırsatı kaçırmayın, hak ettiğiniz yerde yaşayın.