“Starlife Projesi”nde Metrekaresi 6 Bin TL’den Satışlar Sürüyor!

24 Şubat 2017
kredili ev

      İstanbul’un en çok kazandıran noktalarından biri olan, yaz-kış ikamete müsait, İstanbul'un kaosundan uzakta doğayla iç içe bahçeli villaların adresi Silivri'de,  Say Yapı  tarafından inşa edilen Starlife Silivri Projesi’nde baharın gelişi ile birlikte “kazançlı yatırım” cemresi düştü.
     
      Bahar aylarının yaklaşması ile birlikte İstanbul’a en yakın noktalardaki müstakil villalara yönelen yatırımcılar primlenme oranı en yüksek bölgelerden biri olan Silivri’yi tercih ediyorlar.
     
      2017 Şubat ayı itibariyle Starlife Silivri Projesi’nin satışları metrekaresi 6 bin TL satış fiyatı ile hızla devam ediyor. Gayrimenkulde fırsat döneminde olduğumuz bugünlerde, lüks ve müstakil bir hayat isteyenleri cezbedecek vergi ve vade avantajları ile Starlife Silivri akıllı yatırımcıları bekliyor.
     
      Say Yapı Teknoloji’nin Silivri'de inşa ettiği 90 villalık Starlife Silivri projesinde geniş bahçeli, müstakil villaların fiyatları 1,5 milyon TL-2,3 milyon TL arasında değişiyor. Büyüklükleri 300’le 440 metrekare arasında değişen villaların tapuları hemen teslim ediliyor. 80 dönüm üzerine inşa edilen villaların 600 ile 1.350 metrekare arası bağımsız bahçeleri bulunuyor. Villalar dilerseniz natamam ya da dilerseniz full teslim edilebiliyor.
     
      Silivri'nin en konforlu ve ayrıcalıklı yaşam alanı Starlife Silivri, modern mimarisi, ferah yaşam alanları, bakımlı peyzajı, geniş müstakil bahçeleri, 3 farklı villa alternatifi, her villaya özel otoparkı, 24 saat güvenlik hizmeti, spor ve sosyal olanaklarıyla size ve ailenize kaliteli yaşamın anahtarını sunuyor. Geniş yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortları, basketbol sahası, son teknolojiye sahip aletlerle donatılmış açık ve kapalı fitness salonları, Türk hamamı, sauna, Spa alanı, Cafe, Lounge ve çocuk oyun parkına sahip sosyal ve spor merkezi ile Starlife’da hayal ettiğiniz yaşama kavuşabilirsiniz.
     
      Toplamda 90 adet villanın mevcut olduğu Say Yapı Starlife Silivri projesinde geriye son 10 villa kaldı. Projedeki villa konutların A tipinde olanları 440 metrekare, B tipinde olanları 350 metrekare ve C tipinde olanları ise 300 metrekare alanlara sahip durumda. 
     
      Çeşitli ödeme imkânları sunan Starlife Silivri villalarını ve avantajlarını daha detaylı incelemek isteyen yatırımcıları, bahar çiçekleri eşliğinde sohbete Silivri'ye bekliyor!
     
      www.starlifesilivri.com
      www.sayyapiteknoloji.com